DC12V-24V LED floodlight 10W 20W 30W 50W 100W outdoor floodlight spotlight IP66 waterproof reflector portable 12V LED light
SKU: AC-V5XRY3QPDQZ
Price
Free shipping
save
Your selection:
Warm White / 10 W
Secure payment
Advantages
  • Free shipping
  • 100 days returns
  • Low prices
Specifications:
  • Base Type: 2G7
  • Body Material: aluminum
  • Brand Name: HAILEEYOUNG
  • Certification: CE
  • Certification: RoHS
  • Finish: Brushed Stainless
  • Hign-concerned Chemical: None
  • Is Bulbs Included: Yes
  • Item Type: flood lights
  • Light Source: LED bulbs
  • Luminous Flux: 249-2000
  • Model Number: led floodlight
  • Occasion: Outdoor Wall
  • Origin: Mainland China
  • Power Source: DC
  • Protection Level: IP65
  • Style: Contemporary
  • Voltage: 12 V
    We offer free shipping for all products
  • 100 days returns
    If you aren't satisfied, you can return within 100 days
  • Low prices
    Up to 40% off, and new deals every week